Подорожуємо Україною

11 листопада 2017 року група учнів 1-Б та 3-В класів відвідали одне з найбільших міст України – Дніпро. З великим захопленням учні слухали екскурсовода та дізналися багато цікавого про історію заснування міста, неймовірні факти про Дніпро. У Дніпрі ми відвідали найбільший у Європі аерокосмічний музей, де дізналися про історію розвитку аерокосмічної галузі в Україні. Дітлахи на власні очі побачили супутники, деталі від космічних ракет, ракетоносії та інше. Логічним продовженням було відвідування планетарію, у якому школярі почули про планети Сонячної системи, космічні тіла та об'єкти; вчилися знаходити на зоряному небі сузір'я.

Неймовірні емоції хлопці та дівчата відчули в експерементаріумі. Малеча змогла самостійно пізнати природу струму, магнітного поля, тиску. Досліджували предмети за допомогою мікроскопу, дізналися більше про утворення звуку та багато іншого.

Подорожуючі містом, ми побували біля музея ім. Яворницького (дослідника історії Запорізького козацтва.) Побачили експозицію кам'яних баб. Особливе враження справила на дітей виставка військової техніки під відкритим небом.

Час минув дуже швидко. Втомлені, але задоволені ми поверталися до рідного Запоріжжя.

Висловлюємо велику подяку вчителю 1-Б класу Шкатулі І.В. та батькам за організацію екскурсії.

Класний керівник 3-В класу Гостіщева Ю.О.