НАШІ СЕРЕД НАЙКРАЩИХ!

28 вересня 2017 року у концертному залі ім. М.І. Глинки відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня працівників освіти міста та області

Дуже приємно, що серед найкращих педагогів були представлені і вчителі нашої школи.

Гостіщева Юлія Олександрівна, класовод 3-В стала Лауреатом премії міського голови в номінації «Вчителі, класні керівники, практичні психологи, педагоги-організатори, вчителі початкової школи, які мають переможців інтелектуальних конкурсів та змагань, що мають статус державних та міжнародних або мають власний узагальнений педагогічний досвід чи успішно впроваджують перспективний педагогічний досвід, вчителі музики, образотворчого мистецтва, керівники гуртків, які мають переможців творчих конкурсів».

Постоленко Надія Василівна, вчителька української мови і літератури, отримала Подяку за вагомий особистий внесок у розвиток української освіти, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, досягнення визначних успіхів у вихованні і навчанні підростаючого покоління, яку вручив лідер Радикальної Партії, Народний депутат України Олег Ляшко.

Теплі привітання, подарунки, квіти, побажання здоров’я і довголіття отримали ветерани педагогічної праці. Велика шана і подяка прекрасному наставнику, метру нашої школи, яка виховала цілу плеяду справжніх громадян нашої країни, вчителю географії Царегородцевій Надії Олександрівні.

Шановні колеги! Вітаю всіх працівників школи зі святом! Бажаю міцного здоров’я, успіхів, благополуччя та миру.

Дирктор школи Пискунова І.В.