Кручу, кручу, педалі кручу...

20 травня, в суботу, в Хортицькому районі проходила низка заходів, приурочених до Дня Європи в Україні.
Учні нашої школи взяли участь у велопробігу, який відбувся за маршрутом: вулиця Світла — проспект Інженера Преображенського — вулиця Лахтинська. На велосипед сіли люди різного віку: від 8-річних малюків до пенсіонерів — усі завітали, щоб провести вихідний день просто неба, бо ми — за здоровий спосіб життя!!!
Перед виїздом «водіїв» ознайомили з правилами поведінки у колоні.
«Велопробіг — це класно! — запевняють школярі. — Нам вперше довелося їхати у супроводі поліцейських автівок з проблисковими маячками! Дуже незвично помічати, що перехожі зупиняються і починають знімати вас на телефони, а водії шанобливо пропускають, бо ви — велосипедисти у довжелезній колоні!!!»
Велосипед - це одне кермо, два колеса і мільйон позитивних емоцій!