Запрошуємо до обговорення концепції «Нової української школи»

Концепція «Нової української школи» – ідеологія реформи середньої освіти, що почне діяти в 2018 році.

Формула «Нової української школи» складається з 8 базових компонентів:

• Нового змісту освіти, заснованого на формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві.
  • Педагогіки, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками.
  • Умотивованого учителя, який має свободу творчості й розвивається професійно.
  • Орієнтації на потреби учня в освітньому процесі, дитиноцентризм.
  • Наскрізного процесу виховання, який формує цінності.
  • Нової структури школи, яка дозволяє добре засвоїти новий зміст і набути компетентності для життя.
  • Децентралізації та ефективного управління, що надасть школі реальну автономію.
  • Справедливого розподілу публічних коштів, який забезпечує рівний доступ усіх дітей до якісної освіти.

Представлений варіант концепції не є остаточним, кожен може долучитися до обговорення та надіслати свою думку щодо концепції за адресою [email protected]У темі листа необхідно вказати «Обговорення Концепції», а у листі обов’язково зазначити назву розділу, абзац і номер сторінки, яких стосуються думки.

Завантажити концепцію =>

Джерело інформації