День фізичної культури і спорту

День фізичної культури і спорту — свято України відзначається щорічно у другу суботу вересня. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об'єднань громадян…» згідно з Указом Президента України «Про День фізкультури і спорту» від 29 червня 1994 року № 340/94. П'ятий рік поспіль зарядку в Запоріжжі проводять на площі перед ОДА о 8-й ранку. Не оминули увагою загальноміську руханку і учні нашої школи.

Учасників зарядки заряджали енергією Гаврилова Анастасія ( учениця 3-Б класу), Хмеловський Максим (учень 4-А класу), Голубова Катерина і Соловйова Вікторія (учениці 4-Б класу), Геймур Вікторія (учениця 8-Б класу) та Артеменко Артур (учень 10-А класу)