Відбувся семінар вчителів української мови та літератури

12 вересня 2017 року українці нашої школи гостинно приймали курсантів ЗОІППО на чолі з кандидатами філологічних наук, доцентами кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін КЗ ЗОІППО Корицькою Галиною Романівною та Шацькою Наталією Михайлівною. Від Хортицького ТВО були присутні на семінарі методисти Тедеєва Світлана Валеріївна та Яценко Оксана Михайлівна.

Зі слухачами КПК – учасниками індор-семінару вчителів української мови та літератури «Активні форми і методи роботи учителів-словесників в умовах трансформації змісту освіти» ділились досвідом Черевко С.Я. та Сєнік С.І.

Особливе враження на гостей справив урок літератури рідного краю за участю сучасного українського естрадного композитора-пісняра Анатолія Сердюка. На згадку лишилися гордість за улюблену школу, любов до рідного слова, піднесений настрій від запального співу Анатолія Сердюка, світлини та замітка на «Камертоні філолога» («Педгостина в Запорізькій №40 із пісенною настроєністю» http://korycja50.blogspot.com/