Всеукраїнський фестиваль молодіжних муніципальних проектів

За підтримки відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні, ГО «Український центр соціального проектування», ГО «Союз соціальних технологів України», ГО «Запорізький вектор» на базі факультету Запорізького національного університету соціології та управління 24.02 – 25.02.2017 відбувся Всеукраїнський фестиваль молодіжних муніципальних проектів, який відкрили:

Микола Фролов – доктор історичних наук, ректор Запорізького національного університету, Олександр Гура – доктор педагогічних наук, проректор Запорізького національного університету, Катерина Акула – голова громадської ради при виконкомі Запорізької міської ради, Максим Лепський – доктор філософських наук, декан факультету соціології та управління Запорізького національного університету, Тетяна Матусевич – кандидат філософських наук, викладач кафедри соціальної політики, начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Тарас Бутченко – доктор філософських наук, завідувач кафедри факультету соціології та управління Запорізького національного університету.

У фестивалі брали участь команди з міст: Києва, Берегове, Миколаєва, Бердянська, Вільнянська, Мелітополя, Запоріжжя, Токмака, Пологів, Херсонської області.

Фестиваль проводився в рамках другого етапу проекту «Залучення молоді до державного планування» випускників американських освітніх і наукових програм-переможців конкурсу інноваційної фундації «Alumni Engagement Innovation Fund» в номінації «Громадська участь».

Наша школа взяла участь в конкурсі муніципальних проектів і отримала можливість представити їх в таких секціях:

• Захист навколишнього середовища і розвиток екологічної культури молоді –  Ірина Харченко і Данило Колісник, учні 10 класу, проект «Квест на о. Хортиця»; Христина Чернєва, учениця 10 класу, проект «Зробити свого улюбленця щасливим – просто!».
  • Секція «Культура і дозвілля молоді» – Лілія Коренєва, учениця 10 класу, проект «Art around».

Керівниками команд були Фоміна Світлана Володимирівна, вчитель фізики та Сасяк Катерина Миколаївна, вчитель біології. Саме з проектом «Art around» команда нашої школи посіла перше місце в секції «Культура і дозвілля молоді».

Вітаємо всіх учасників, адже ви вже переможці! Ваші проекти були відібрані, щоб представити їх на Всеукраїнському фестивалі!

Фоміна С.В., вчитель фізики, Сасяк К.М., вчитель біології