Наша школа має таланти!

Протягом 2015-2016 навчального року під патронатом Всеукраїнської молодіжної асоціації талантів України та департаменту освіти й науки, молоді та спорту міської ради тривав 2 сезон наймасштабнішого запорізького телевізійного  конкурсу культури та мистецтва "Школа, мы ищем таланты!". У кастингах узяли участь близько тисячі учасників, з-поміж яких упродовж кількох турів поважне журі відібрало по 10 фіналістів у номінаціях «Танцюрист року», «Вокаліст року», «Талант року». Приємно відзначити, що у десятку суперфіналістів у номінації «Танцюрист року» пробилися одразу 2 номери, представлені учнями нашої школи.

Так, на грандіозному концерті, що відбувся в міському парку відпочинку «Дубовий гай» 5 червня 2016 року, Геймур Вікторія зі своїм партнером Скороходом Іваном були нагороджені Дипломом суперфіналістів, а тріо учениць початкової школи: Гаврилова Анастасія, Соловйова Вікторія та Голубова Катерина -  навіть вибороли почесне місце у трійці призерів.

Дякуємо за допомогу у підготовці до участі у конкурсі тренеру спортивного клубу акробатичного рок-н-ролу  «Енерджі» Коломойцю Олексію Анатолійовичу.

Бажаємо юним спортсменам подальших творчих злетів и високих спортивних досягнень.

За трансляцією конкурсу можна стежити на телеканалі МТМ, а також на YouTube.