День пам'яті та примирення

День пам'яті  та примирення — особливий день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію в Європі прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом).

Відповідно до указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму».

В нашій школі 04.05 та 05.05 до цієї дати відбувся пісенний фестиваль «Переможна весна».

Четвертого травня брали участь у заході хорові колективи початкової школи, а п’ятого травня – 5 – 10 класи.

У пісенному фестивалі лунали фронтові та сучасні пісні, деякі  з них були інсценізовані. На свято запросили ветеранів АТО та ветеранів праці Хортицького району і батьки учнів.

Віталій Назарук

СХИЛІМО ГОЛОВУ...
Наче птахи летять невблаганно літа,
Залишають свій стрій дорогі ветерани.
У минуле пішла найстрашніша війна,
Та про неї постійно нагадують рани.

З кожним роком все менше і менше стає
Тих людей, які нам здобули Перемогу.
Лише пам'ять забути про них не дає,
Пам’ятаймо про них і молімося Богу.

Нехай Вічні вогні на могилах горять,
Перед ними завжди на коліна ставайте.
Пам’ятайте живих і померлих солдат,
Схиліть голови – шану віддайте!