У нашій школі відбулися загальні батьківські збори

Вівторок, 12 квітня 2016 року став особливим для багатьох батьків учнів нашої школи.  У цей день їм випала нагода відчути атмосферу та побувати у середовищі, де їх діти проводять значну частину свого життя. О 18-00 в актовому залі відбулися загальношкільні батьківські збори.

Присутні заслухали виступ заступника директора з навчально-виховної роботи Перепелятник Олени Миколаївни, яка ознайомила батьків з досягненнями та перемогами учнів школи у 2015/16 навчальному році, - про кількість учасників і призерів районного та обласного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  Малої академії наук, міжнародних, обласних, міських конкурсів.

У наступному виступі заступник директора з виховної роботи Кулініч Оксана Петрівна  повідомила про основні форми і методи виховної роботи у школі та представила найбільш яскраві виховні заходи, які відбулися в школі у 2015/16 навчальному році. Оксана Петрівна звернула увагу батьків на роботу шкільного сайту.

Соціальний педагог Сидоренко Олена Яківна розповіла батькам про роботу соціально-педагогічної служби школи, звернула їхню увагу на можливість оздоровлення дітей пільгових категорій у літній період за державний кошт та на питання безкоштовного харчування учнів молодшої школи.

Не залишила байдужими усіх присутніх і розмова із психологом школи Вінник Наталією Олександрівною, яка змусила замислитися батьків над окремими аспектами виховання своїх дітей.

Останнім був заслуханий звіт про господарську діяльність та відбулося обговорення планів першочергових робіт по облаштуванню школи на 2016/17 навчальний рік. Директор школи Пискунова Ірина Володимирівна докладно поінформувала батьків про надходження та витрати коштів до благодійного фонду «Розвиток», з якого відбувається фінансування більшої частини ремонтних робіт та поповнення матеріально-технічної бази школи. Цей виступ викликав жваве обговорення серед батьків щодо прозорості фінансування та основних пріоритетів розподілення коштів.

На закінчення Ірина Володимирівна звернула увагу на тісну співпрацю адмістрації школи та вчителів з батьками, батьківським комітетом.  Це співпраця за різними напрямками роботи: матеріально-технічне забезпечення школи, виховання та навчання дітей, організація дозвілля. Саме порозуміння та взаємопідтримка між педагогічним та батьківським колективами є запорукою успішної роботи нашої школи.