Вітаємо з новим навчальним роком!

Першого вересня наша рідна школа №40 гостинно відчинила двері для учнів і 38-й навчальний рік стартував. Традиційно 1 вересня відбулася святкова лінійка, на якій були присутні учні школи, їхні батьки, вчителі та гості. Головними героями свята були наші гарненькі першачки. В цьому році в школі відкрилося три перших класи, до яких був конкурсний відбір.

Наші спонсори від ПАТ «Запоріжсталь» вручили школі подарунок - комплект акустичної системи (потужні колонки і мікшерні пульти до них),  це необхідне обладнання для організації культурних, спортивних та інших заходів.

Директор центру «Поліглот» Козуб Оксана Юріївна, яка також була присутня на лінійці, вручила школі табличку від Кембриджського університету на знак того, що спеціалізована школа №40 бере участь у інноваційному проекті , що його започаткував екзаменаційний департамент університету та його видавництво.  Участь в цьому проекті робить школу унікальною в Україні, мотивує учнів до творчого підходу у вивченні іноземних мов.

Директор школи Піскунова Ірина Володимирівна в своїй промові привітала дітей, батьків і вчителів з початком нового навчального року й побажала успіхів у навчанні. Свято першого дзвоника вийшло не формальним, а дійсно приємним і теплим. Батьки і діти були задоволені, на їхніх обличчях світилися посмішки.

Закінчився перший навчальний день тематичною класною годиною, присвяченою 25-річчю незалежності України.

Адміністрація школи й вчителі щиро вітають учнів і їхніх батьків з початком нового навчального року. Нехай він дарує вам натхнення, тягу до знань, задоволення від навчання, віру в свої сили та щасливу долю нашої країни, творчої наснаги, міцного здоров’я, зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість і зрілість міркувань.

Світ знань відкритий перед вами! В добру путь!