Вибір професії – важливий крок в житті кожної людини

Як обрати свою майбутню професію? В цьому допомагає знайомство з великою кількістю професій і зустрічі зі спеціалістами, які присвятили життя улюбленій справі. Можливість ближче дізнатися про деякі професії, які мають попит у сучасному суспільстві, був наданий учням 9-Б класу під час профорієнтаційного заходу в Державному навчальному закладі «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти», що відбувся 24 лютого 2021 року.

Знайомство з центром пройшло у вигляді квесту з цікавими завданнями та запитаннями. Учні перевірили свої навички і можливості. Дев’ятикласників ознайомили з переліком спеціальностей, якими можна оволодіти за час навчання у закладі, показали навчальні кабінети та майстерні. Викладачі центру поділилися зі школярами професійними секретами, які можуть стати у нагоді у повсякденному житті: «Як обрати якісні шпалери?»; «Які інструменти використовують під час розмітки або рубки металу?».

Наприкінці зустрічі капітани команд змагалися за незвичайні подарунки – роботи, виконані вихованцями Запорізького будівельного центру професійно-технічної освіти.

Вчитель географії Олійник О.Ю.