Віртуальний Флешмоб #ДякуюємоЗаПеремогу

8–9 травня Україна вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги у Другій світовій війні. У нашій школі пройшов Віртуальний Флешмоб #ДякуюємоЗаПеремогу, в якому учні всіх класів взяли активну участь. Було організовано віртуальну виставку малюнків. В своїх роботах діти виразили своє ставлення до цих пам’ятних подій. Слава і земний уклін ветеранам війни! У ці дні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Ці дні – символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів воїнів і мирних людей, які поклали своє життя заради миру та майбутніх поколінь. Мирного неба Вам та Вашим родинам! Педагог-організатор Кубіцька О.Ю.