Учнівське самоврядування ЗСШ № 40 в дії

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити не ординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття. Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямовані на активну участь у громадському житті, молоді, яка, має організаторські здібності, усвідомлює себе потенційним лідером, має бажання використовувати свою енергію та здібності заради інших.

Цілком очевидно, що навички управління суспільством стануть надбанням людини тоді, коли участь в учнівському самоврядуванні сприятиме набуттю вихованцем необхідних знань, умінь і досвіду соціальної дії.

Маючи на меті оновити форми учнівського самоврядування в школі, активізувати учнівську молодь до активних громадських дій 21-24 жовтня відбулися вибори Президента учнівської ради. Своїх кандидатів на посаду Президента висували учні 8-10-их класів. Це учні: Біліченко Максим – 8-А клас, Баштаннік Мілана – 8-Б клас, Цуканова Анастасія – 9-А клас, Кузьміна Ніка – 9-Б клас, Донець Кіріл – 10-А клас, Арзуманян Артур – 10-Б клас. У передвиборній боротьбі кандидати представили свої програми розвитку школи та виступили перед учнями з агітаційними заявами. Обирали Президента учнівської ради учні 5-11-их класів. За підсумками виборчої комісії в запеклій боротьбі, маючи перевагу в 6 голосів,  переміг представник 10-Б класу Арзуманян Артур. Артур також очолив районну молодіжну організацію «МАХ – юніт».

Представники учнівської ради активно долучаються до благодійної діяльності, піднімають та вирішують соціальні питання, організовують та проводять шкільні заходи.

Так 21.11.2019 у межах проведення Європейського тижня місцевої демократії відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування з головою адміністрації по Хортицькому району Олександром Пшеничним. Учні ознайомилися з основними принципами та напрямками роботи районної адміністрації, отримали відповіді на питання стосовно організації дозвілля молоді, організації життєдіяльності району, висловили своє бачення майбутнього нашого Хортицького району. Артур Арзуманян, від громади ЗСШ № 40, звернув увагу Олександра Пшеничного на благоустрій пришкільної території. Приємно, що районна адміністрація позитивно вирішила це питання. На алеї біля школи були встановлені лавочки та нові урни. Активна робота учнівського самоврядування сьогодні – це процвітання нашої держави у майбутньому!

Кулініч О.П., заступник директора з ВР