Щиро вітаємо каратистів ЗСШ №40!

13 нагород, серед яких три – найвищого ґатунку здобули вихованці запорізького клубу «Конкордіа» на міжнародному турнірі у Польщі з карате WKF.
Також відбувся чемпіонат України серед школярів та студенів у Дніпрі. Запорізьким каратистам є і тут чим похизуватись.
Змагання у Польщі – це контрольний старт перед черговим етапом відбору на чемпіонат Європи серед молоді.
Відбіркові змагання відбудуться вже цих вихідних в Італії. За медалі та перепустки на чемпіонат Європи змагатимуться 13 запорізьких спортсменів.
На міжнародному турнірі з карате WKF в Польщі юні спортсмени, учні нашої школи, завоювали призові місця:

• Костюков Тимур, 7-В - І місце в категорії "Кадети",
  • Колесник Макар, 5-Б - І місце в своїй категорії (10-11 років) і ІІ місце в старшій категорії (12-13 років).

На чемпіонаті України по карате серед школярів та студентів учениця 4-А класу нашої школи Падух Ангеліна здобула І місце і золоту медаль чемпіонки.
Вітаємо юних спортсменів району з переможим виступом в чемпіонаті України і на міжародному турнірі з карате WKF в Польщі! Бажаємо яскравих спотивних перемог і успіхів у навчанні!