Панорама методичних ідей «Шляхи розвитку критичного мислення школярів»

В умовах розбудови національної системи освіти важливого значення набуває інноваційна діяльність загальноосвітніх навчальних закладів, яка характерна системним експериментуванням та застосуванням інновацій в освітньому процесі.

22 жовтня 2021 р. в ЗСШ №40 для вчителів початкової ланки відбувся тренінг «Впровадження інтерактивних методів навчання». Метою тренінгу стало практичне впровадження в освітній процес новітніх технологій для розвитку критичного мислення та емоційного інтелекту.

Критичне мислення нині - один з модних трендів в освіті. Про те, що його розвиток є одним з наскрізних завдань освітнього процесу, йдеться й у Концепції Нової української школи.

Оволодіння новими технологіями навчання й виховання потребує внутрішньої готовності вчителя до серйозної діяльності щодо перетворення, насамперед, самого себе.

В межах проведеного заходу вчителі поділились досвідом впровадження інноваційних методів навчання на своїх уроках. На тренінгу педагоги змоделювали заняття з розвитку критичного мислення з використанням конкретних методів, прийомів тощо.

Вчителі початкових класів

Кубіцька О.Ю,  Шевченко І.В