Мета і напрямки діяльності психологічної служби

Основною метою діяльності психологічної служби є :

• соціально – психологічне забезпечення процесу реформування освіти на всіх її рівнях;
  • здійснення психологічної експертизи, соціально – психологічної корекції, соціальної реабілітації учнівської молоді;
  • психологічна просвіта всіх учасників навчально – виховного процесу.

Психологічна служба школи

1. Забезпечує охорону та захист прав дітей і підлітків, представляє їхні інтереси у різноманітних інстанціях.
  2. Вирішує питання соціального захисту дітей.
  3. Надає допомогу у соціалізації учнів.
  4. Надає консультації з проблемних питань, психологічну підтримку у скрутних ситуаціях.
  5. Дбає про психологічне здоров'я всіх учасників навчального процесу.
  6. Навчає учнів, батьків та вчителів прийомам ефективного спілкування, вирішення конфліктних ситуацій та саморегуляції.
  7. Здійснює профілактику залежних форм поведінки, девіантної поведінки та насильства в учнівському середовищі.
  8. Здійснює психологічний супровід профільного навчання, сприяє процесу самореалізації старшокласників.
  9. Здійснює просвітницьку роботу щодо здорового способу життя.