Mediaschool 2019. Нагородження переможців

24 квітня 2019 року в кінопалаці "Байда" відбулася церемонія урочистого закриття й нагородження переможців ІІІ Міського конкурсу відеороліків «З любов'ю до рідного краю» в рамках проекту «Mediaschool-2019».

Мета конкурсу – формування інформаційного освітнього середовища шкільної освіти; сприяння національно-патріотичному вихованню дітей та учнівської молоді, виявлення їх творчих здібностей. В рамках Конкурсу для юних медійників були проведені різноманітні майстер-класи на базі Класичного приватного університету та академії «ШАГ».

Цього року Mediaschool вразила нас високим рівнем представлених робіт і високим статусом фахового журі, до складу якого увійшли відомі науковці запорізьких вишів, провідні фахівці усіх регіональних ЗМІ, медіапедагоги та методисти системи освіти міста Запоріжжя. Головним завданням конкурсу було привабливо показати місто Запоріжжя, його людей, заводи й туристичні принади.

На цьогорічному конкурсі команда нашої школи працювала за тематичним напрямком «Запорожці, якими пишається місто» (відео про відомого фотохудожника Сергія Лаврова), в якому юні медійники – Верещак Анастасія та Ткачук Мария посіли призове ІІ місце.

Команда нашої школи на церемонії була нагороджена кубком, грамотами та призами.

Традиційно Науково-методичний центр департамету освіти і науки співпрацює зі своїми соціальними партнерами: КПУ, академією «ШАГ», телеканалом «Z».

Ми вдячні НМЦ і партнерам за високий рівень організації самого Конкурсу, урочистого його закриття та церемонію нагородження. Наша команда отримала задоволення та яскраві емоції від свята.

Керівник проекту учитель інформатики – Євсєєва Лариса Євгенівна