IX МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ – 2017»

24-26 жовтня 2017 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася IX Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». Організатором виставки виступила Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України (лист МОН України №1/11-13017 від 07.10.2016, лист НАПН України №2-7/188 від 22.08.2016).

Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Інноватика в сучасній освіті» з 2014 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні.

«Інноватика в сучасній освіті» – єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безпосередньо в навчальний процес.

На форум були запрошені навчальні заклади різних рівнів і форм власності, наукові установи, навчальні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, фонди, підприємства і фірми, що працюють на теренах освіти, міжнародні установи і підприємства.

Наша школа теж не стоїть осторонь інновацій в освіті і стала дипломантом виставки.

15 грудня 2017 року в актовому залі Інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося нагородження учасників та дипломантів ІХ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2017.

З вітальним словом до учасників виставки звернувся Захарчук Віктор Миколайович, заступник директора Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, начальник управління загальної, середньої, дошкільної та позашкільної освіти. Він висловив щиру вдячність освітянам за їх самовіддану творчу працю у вихованні майбутніх поколінь нашої держави.

Заступник директора з НВР Коляда С.В.