III Міський фестиваль-конкурс «Мистецька пектораль»!

18 квітня 2018 року в КПУ відбувся III Міський фестиваль-конкурс «Мистецька пектораль». Учениця 8-Б класу Хайло Катерина та учень 9-Б класу Якименко Владислав під керівництвом вчителя мистецтва Ніконенко Вікторії Юріївни захистили дизайн-проект «Моя рідна школа – школа майбутнього» в номінації «Дизайн інтер’єру» та вибороли I  призове місце за креативне мислення, оригінальне втілення творчого задуму, високий рівень художньої майстерності.

На фестивалі-конкурсі учнями шкіл міста Запоріжжя було представлено велику кількість дизайн-проектів в таких номінаціях, як «Ландшафтний дизайн», «Дизайн інтер’єру», «Графічний дизайн», «Комп’ютерний дизайн», «Фотографія».

Макет класної кімнати «Мистецтва», який виготовили учні нашої школи, вирізнявся серед інших своєю оригінальністю, новизною задуму, ергономічністю та відповідав вимогам Нової української школи.

Бажаємо учасникам подальших успіхів і перемог!