Харчування учнів ЗСШ № 40 на контролі

Другий навчальний семестр в ЗСШ № 40  розпочався з перевірки дотримання норм нового Санітарного регламенту, який вступив в дію з 01 січня 2021 року. Основним в роботі шкільного харчоблоку є використання та дотримання всіх рекомендацій щодо якості харчових продуктів згідно з положеннями НАССР.

Щоденно випуск готової продукції і якість завезених продуктів харчування контролюється завідувачем виробництвом Кравець Л.М., бракеражними комісіями, медичною сестрою закладу освіти Прищепою Г.О.

Щомісячно комісія з громадського контролю за станом організації харчування здійснює контроль роботи шкільної їдальні. Цього разу перевірялися наступні питання:

• - дотримання санітарно-протиепідемічного режиму та карантинних вимог в шкільній їдальні;
  • - перевірка відповідності рецептури страв технологічним картам та нормам використання солі та цукру у стравах згідно новому Санітарному регламенту;
  • - створення умов для харчування учасників освітнього процесу;
  • - організація миття рук учнями, які відвідують ГПД;
  • - культура поводження учнів при прийомі їжі.

У ході перевірки встановлено:

• - Санітарно-гігієнічний стан харчоблоку – задовільний. Харчоблок забезпечено дезінфікуючими, миючими засобами відповідно до санітарних вимог.
  • - На інформаційному стенді розміщено щоденне та перспективні меню, прейскурант цін, корисна інформація.
  • - На момент перевірки якість продуктів, які перебувають в їдальні та в складських приміщеннях, відповідає встановленим вимогам.
  • - Асортимент продуктів харчування та продукції різноманітний, якість страв відповідає нормам.
  • - В наявності технологічні карти та рецептура блюд. Використання солі та цукру у стравах відповідають новому Санітарному регламенту.
  • - Керівники групи ГПД слідкують за тим, щоб усі діти помили руки з милом.
  • - Більшість учнів дотримуються правил етикету поводження за столом.

Дієвий систематичний контроль дає змогу постійно вдосконалювати систему роботи з організації харчування здобувачів освіти у нашому освітньому закладі.

Відповідальна за організацію харчування учнів ЗСШ № 40

Кулініч О.П.