Електронна освітня платформа School_Z

З 18 січня 2021 року у Запоріжжі запрацювала нова освітня платформа School_Z , створена за ініціативи департаменту освіти та науки Запорізької міської ради, за підтримки міської ради, у партнерстві з Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та з платформою «Нові знання».

School_Z — це електронна освітня платформа для вільного застосування в освітньому процесі вчителями, учнями і батьками. Метою проєкту є забезпечення учасникам освітнього процесу доступу до навчального матеріалу в умовах дистанційного та змішаного навчання. Даний проєкт створений для додаткової підтримки учнів, батьків та вчителів закладів загальної середньої освіти міста Запоріжжя. Ініціатором проєкту є Запорізька міська рада та департамент освіти і науки Запорізької міської ради. Проєкт реалізований в співпраці з комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»  Запорізької міської ради та комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради. Партнером проєкту виступає платформа «Нові знання».
Платформа «School_Z» містить телеуроки, навчальні відео, презентації, інтерактивні вправи, матеріали для самостійної роботи з 14 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, геометрія, фізика, хімія, англійська мова, зарубіжна література та інформатика для 5-9 класів. Навчальні матеріали постійно оновлюються та відповідають вимогам чинних освітніх програм.

Вчителі нашої школи беруть активну участь в наповненні платформи навчальними та методичними матеріалами.

Доступ до платформи – за посиланням https://school-z.zp.ua/.