Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії

Протягом року  наше повсякденне і професійне життя значно змінилося в умовах пандемії коронавірусу: з’явилися нові виклики в організації праці, навчального процесу; проте кожен виклик відкриває для нас нові можливості. Можливість творчого пошуку, самоосвіти. Виклики дають нам і шанс стати кращими професійно.

Учителі нашої школи  постійно шукають шляхи підвищення ефективності освітнього процесу. В умовах дистанційного навчання найактуальнішим є вміння використовувати інноваційні інформаційні методи і технології із застосовуванням потенціалу сучасних мережевих сервісів. Ці ресурси забезпечують можливість створювати педагогу інформаційно значиме наповнення інформаційного сервісу й управляти доступом до змісту.

З метою формування цифрової та професійної компетентності керівних та педагогічних кадрів щодо розгортання та використання середовища G Suite for Education у діяльності закладу освіти Google Україна за активної підтримки МОН організувала навчання для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти за курсом «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії».

Вчителі української мови та літератури  Голубова О.М., Постоленко Н.В., Черевко С.Я. завжди прагнуть підвищувати зацікавленість учнів до навчання, а для цього треба йти в ногу з часом у використанні інноваційних технологій. Тому вони залюбки скористалися наданою   можливістю вдосконалити навички з організації дистанційного навчання з використанням сучасних цифрових інструментів; успішно виконали всі завдання, запропоновані тренерами Академії цифрового розвитку, склали підсумкове тестування та отримали сертифікати.

Заступник директора з НВР Коляда С.В.