Cambridge Day в місті Київ

28 березня 2018 року в місті Київ відбулася подія під назвою Cambridge Day. Організаторами заходу були Видавництво Кембриджського університету (Cambridge University Press), Екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Cambridge Assessment English) та офіційний дистриб’ютор видавництва Кембриджського університету – компанія Лінгвіст.

Оскільки наша школа бере участь в проекті Cambridge School, двоє вчителів англійської мови, Тисленко Олена Геннадіївна та Матвєєва Аліна Євгенівна, взяли участь у тренінгах, які проводили викладачі-тренери від Cambridge University Press та Cambridge Assessment English.

Наші вчителі отримали сертифікати учасників і незабутні враження. Це дійсно грандіозна подія, яка дає змогу вчителям українських шкіл оволодівати сучасними технологіями навчання, ділитися досвідом та підвищувати свій професійний рівень.

Тисленко О.Г., керівник кафедри вчителів іноземних мов