BOOST YOUR EXAM CONFIDENCE

12 жовтня консультант видавництва Кембриджського університету (Cambridge University Press) Тетяна Шелепко провела відкритий урок з підготовки учнів старших класів до ЗНО. Підготовка учнів до успішного складання іспитів – це завжди виклик, як для учнів, так і для вчителів. На уроці йшла мова про те, як зробити процес підготовки цікавим, мотивуючим та продуктивним. Учні 10-Б  класу продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою на протязі цікавого та пізнавального уроку, виконуючи подібні до формату ЗНО завдання та імпровізуючи.

Також відбулась презентація нового унікального посібника Exam Booster, створеного видавництвом Cambridge University Press спільно з офіційним представником видавництва в Україні компанією «Лінгвіст» на основі масштабного дослідження, проведеного серед вчителів з усієї України.

Exam Booste – це «чарівна палочка», котра допоможе з легкістю відпрацювати основні навички, що становлять складнощі для сучасних учнів та які необхідні для успішного складання ЗНО з англійської мови. Цей унікальний посібник не лише тренувальні вправи, а й цінні поради учням до кожного типу завдань.