9 листопада, у День української писемності та мови, відбувся 17 Радіодиктант національної єдності.

Ця акція була розпочата в 2000 році, і ось уже 17 років поспіль, в цей день, кожен охочий може перевірити свої знання орфографії, пунктуації,  інших правил української мови та продемонструвати свою єдність із тими, хто любить і шанує українське слово.

Девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Тема диктанту – «Наші пісні».

Вже традиційно взяли участь у акції і учні 9-А та 9-Б класів нашої школи під керівництвом учителя української мови та літератури Черевко С.Я.

Надіслати диктанти можна до 20 листопада на адресу скриньки: [email protected]. Після цього їх перевірятимуть радіожурналісти та волонтери. Результати обіцяють оприлюднити вже на початку грудня. Тих, хто впорався на «відмінно», чекають призи: книжки українських письменників.