28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу відзнача­ють Всесвітній День охорони праці з метою привернення уваги суспільства до пробле­ми безпеки людини на робо­чому місці.

Це свято започаткувала Міжнародна організація праці (МОП). Згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685/200 встановлено національний День охорони праці.

У 2021 році Міжнародна організація праці акцентує увагу на важливості зміцнення системи безпеки та здоров’я на роботі.

В ЗСШ № 40 до Всесвітнього дня охорони праці була організована онлайн-виставка малюнків учнів 1-4 класів «Охорони праці очима дітей».

Також класними керівниками 1-6-х класів  були проведені онлайн-бесіди за темами: «Безпечна праця твоїх батьків», «Навколишнє середовище та промислова безпека», «Виконання техніки безпеки на робочому місці».

Отже, вже зі школи учні вчаться  дотримуватись правил безпеки та охорони праці, що залишається актуальним  протягом всього життя. Сподіваємося, що у процесі своєї майбутньої трудової діяльності здобувачі освіти будуть проявляти такі якості як мудрість, проникливість, сміливість, обережність, уважність, інтуїтивність і дбати про безпеку свого життя.

Інженер з охорони праці ЗСШ № 40

Курило К.А.