22 січня - День Соборності!

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту воз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

В п’ятницю, 21 січня, з  нагоди відзначення Дня Соборності України в нашій школі учнівське самоврядування провели інформаційну хвилинку «Одна єдина Соборна Україна» для учнів 1-4 класів, яка покликана була поглибити знання про історію виникнення свята Соборності України та виховувати патріотичні почуття.

Педагог-організатор Кубіцька О.Ю.