19 березня 2018 учні 10-х класів відвідали Класичний приватний університет

Десятикласникам цікаво та доступно пояснили усі переваги навчання саме у цьому університеті. Виступила Анастасія, представник студентської ради, яка розповіла про культурне та позанавчальне життя, потім учні разом із студентами зіграли в цікаву гру «Крокодил», під час якої намагалися загадувати слова і фрази за допомогою пантоміми. Надалі на них чекала захоплююча екскурсію закладом. Десятикласники відвідали Факультет дизайну, побачили прекрасні роботи студентів: картини, написані у різних стилях, гіпсові бюсти видатних людей тощо. Також побачили зал судового вироку, кабінет засідань студентської ради. Найбільше здивував спортивний комплекс університету: великий басейн, баскетбольне та футбольне поля, окремі кімнати-роздягальні.

Приємно вражені екскурсією учні з радістю прийняли запрошення на  День відкритих дверей, який відбудеться 21 квітня 2018 року, щоб дізнатися ще більше про навчальний заклад та взяти участь в різноманітних майстер-класах, що допоможуть визначитися з майбутньою професією.

Класний керівник 10-А класу Постоленко Н.В.