Інтелектуально-методичний марафон з англійської мови

Вже традицією стало в нашому районі кожного року проводити предметний Інтелектуально-методичний марафон. 16 березня 2018 року відбувся марафон з англійської мови на базі гімназії № 45.

13 шкіл району брали участь в «Артмайдані», де продемонстрували свої творчі здібності і таланти. Учасники презентували свої школи, виконували пісні англійською мовою та виступали з театральними мініатюрами.

Нашу школу гідно представляли Таня Ходус (9-Б), яка феєрично виконала пісню Сії «Titanium», Настя Бережна (6-А) з незрівнянним цирковим еквілібром та, звичайно ж, Катя Єрмола (8-А), яка блискуче виступила з вступною промовою.

Вкотре 40-ва довела, що її учні – розумні, талановиті та креативні! Ми пишаємося своїми талантами!!!

Керівник кафедри іноземних мов Тисленко О.Г.