Інтелектуальний конкурс «Всезнайко»

16 грудня 2017 року в нашій школі серед учнів 3- 4-х класів відбувся шкільний етап інтелектуального конкурсу «Всезнайко». Завдання конкурсу проходили за чотирма турами: природознавство, математика, творча майстерня та мовознавство.

Учні з захопленням розв’язували  математичні завдання з героями повісті  Е. Успенського “Дядько Федір, Кіт і Пес», працювали з  графіками. На етапі завдань природознавства учні продемонстрували хороші знання з теми «Тварини  світу». Учасники команд винайшли  новий діагностичний метод, за допомогою якого можна було б швидко визначити:

• рівень мовленнєвого безкультур’я;
  • рівень схильності до дармоїдства;
  • ступінь відповідальності за доручену справу.

Учні творчо працювали, проявляли свою начитаність, ерудицію , показали хороші уміння працювати в команді, вміння використовувати знання у новій нестандартній ситуації.

За підсумками олімпіади

ІІІ місце зайняла команда  учнів 3-А класу (вчитель Шпет О.Г.): Іванов О., Павлова В., Шайда А., Курило С.;

ІІ місце поділили між собою команди 4-А (вчитель Слободян О.В.): Хижняк А., Маковська А., Алабіна Н., Макєєв П. та 3-Б класу (вчитель Лисенко Л.Ф.) .: Середа А., Левчун В., Курта М., Лебеденко Є.

І місце посіли учні 4-Б класу (вчитель Шкатула І.В.): Вовк Є., Кучеренко Ю., Леженко Б., Швагер А.

Переможці та призери Конкурсу нагороджено грамотами.