Яка дівчинка не мріє стати принцесою?

І дійсно, яка маленька дівчинка не мріє стати справжньою принцесою…

Саме така нагода відчути себе принцесою випала 17 листопада  маленьким красуням шкіл  Хортицького району на традиційному  щорічному  конкурсі краси  «Міні- міс  Хортичаночка - 2016».

Дівчата підкорили глядачів не тільки  традиційними  виходами в бальних  платтях та  українських костюмах, а й Future-нарядами, котрі вони створили власноруч. Учасниці предстали перед гостями в образах фей квітів, пришельців та космічних перевтілень.

Ми пишаємося нашими маленькими учасницями: ученицею 3-А класу Оленою Коноваленко, яка отримала титул «Міні - міс «Дюймовочка-2016» та ученицею 5-Б класу Анастасією Бережною, яка стала «І віце-міс Хортичаночка – 2016».

Усі учасниці конкурсу отримали не тільки титули, а й цінні подарунки.

Дівоча краса - це і ніжність, і доброта, й уміння спілкуватися, і здатність пра­вильно оцінити себе, свої можливості.

Організатор позакласної роботи
Криштопа Наталя Миколаївна.