Щоб природу пізнавати треба фізику вивчати

9 лютого 2017 року у нашій школі пройшов конкурс творчих робіт з удосконалення фізичного демонстраційного експерименту.Мета  та завдання конкурсу: розвиток наукових здібностей школярів, популяризація фізичних знань серед учнів 7-11-х класів, підвищення зацікавленості до навчального процесу за рахунок захопливості й цікавості проведення експериментів, дослідів.

На  конкурс  були представлені роботи учнів:

• Веремеєнка Дмитра та Букрєєва Матвія, 7-Б клас –  модель «Вулкан»;
  • Леснова Нікіти, 7-Б клас – пляшка «Маріотта»;
  • Шевченко Вікторії, 9-Б клас – електричний двигун;
  • Стрюк Вікторії, 9-Б клас – феромагнітна рідина та труба Рубенса;
  • Постоленка Максима та Передерія Артема, 9-А клас – модель повітряної гармати.

Всі учні вміло презентували свої оригінальні  роботи та визвали зацікавленість у спостерігачів до проведеного експерименту. Діти отримали задоволення від власних дослідів та відкрили шлях до розвитку наукових здібностей. Щира подяка всім моїм учням за участь у конкурсі демонстраційного фізичного експерименту. Вами пишається школа!

Я вдячна і батькам, які допомагали своїм дітям, адже тільки разом ми доб’ємося успіху.

Фоміна С.В., вчитель фізики