Час і досі не загоїв рану...

Війна. Чужа. Неждана. Непотрібна.
Геройство. Біль. Дочасна сивина.
Прокляття чаша випита до дна.
Жорстока тиша. Вибухоподібна
Війна. Війна. Війна.

Час і досі не загоїв рану - цей одвічний біль Афганістану.

16 лютого  2017 року у нашій школі відбувся районний захід, присвячений 28-ї річниці виведення військ із Афганістану. На нашому заході були присутні почесні гості: заступник голови районної адміністрації Хортицького району Віталій Петрович Крайнов, голова ветеранської організації афганців Хортицького району Володимир Вікторович Касьянов, учасники  бойових дій у Афганістані, представники учнівського самоврядування «МАХ-юніт» шкіл району .

Сьогодні світ, як ніколи, страждає від несправедливості. Війна… Скільки  ж вона приносить горя, скільки життів забирає у небуття, скільки страждань примушує винести? Кожен час народжує своїх героїв. Але ратний подвиг у всі часи стояв на високому  п’єдесталі, вінчаючи собою кращі якості людини-громадянина, патріота,  інтернаціоналіста.

Ще з давніх-давен український народ підтримує священну традицію: вкарбувати у свідомість прийдешніх поколінь пам’ять про бойові подвиги кращих синів і дочок, які сповна виконали свій військовий обов’язок.

Педагог-організатор Криштопа Н.М.