Цікаві вихідні п'ятикласників

Минулої суботи, 20 жовтня, учні 5-х класів провели час з користю і отримали масу яскравих вражень. Разом з туроператором «Веста Тревел» для дітей була організована екскурсія у м. Василівка. Ми відвідали «перлину» Запорізької області унікальне диво архітектури - Садибу Попова – палацо-парковий ансамбль другої половини ХІХ ст.  Особливо вразило нас відвідування підземелля Замку.

Далі відбулася прогулянка по приватному зоопарку Олександра Пилишенка. Цікава розповідь екскурсовода про життя тварин не залишила нікого байдужим.

На зворотньому шляху діти мали можливість покататися на конях і прослухати цікаву розповідь про них, відвідавши кінно-спортивний клуб «Кентавр». Додому ми повернулися стомлені, але зповнені позитивних емоцій.

Класні керівники 5-х класів