Філармонія – дітям

16 листопада учні нашої школи безкоштовно, у рамках мистецького проекту «Філармонія – дітям», відвідали концертну програму «Я у тебе одна» ансамблю бандуристів «Божена» під керівництвом заслуженої артистки України Ольги Беженарь. Кобза та бандура є справжніми музичними символами волелюбного українського народу. Глядачі мали змогу насолодитись чаруючим співом талановитих виконавців у супроводі ніжного сріблястого тембру бандур, які полонять серце і душу та залишають незабутнє враження. І головне – дивовижний інструмент бандура був представлений оригінально та різнопланово: у народному стилі, в класичній інтерпретації, в сучасних ритмах.

Це була надзвичайна зустріч та живе спілкування з артистами філармонії!

Гудимчук Ю.В., керівник гуртка