Учнів запрошують взяти участь у конкурсі фільмів

Оголошується прийом робіт на Третій конкурс дитячих короткометражних фільмів від «Чілдрен Кінофест»!
Прийом заявок відкрито з 22 жовтня 2018 року до 21 квітня 2019 року включно. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт. Десятка фіналістів, обрана селективною комісією, буде оголошена 20 травня 2019.
«Чілдрен Кінофест» – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, що представляє як нові європейські стрічки, так і світову кінокласику. Лауреата Ґран-прі шляхом голосування обирають глядачі. Фестиваль відбувається у двадцяти містах України. Центром події є столичний кінотеатр «Київська Русь».
Умови конкурсу:
У Конкурсі можуть брати участь діти і підлітки віком від 7 до 14 років включно, що постійно проживають на території України.
Конкурс проводиться у двох вікових категоріях:
а) фільми, створені дітьми віком 7-10 років;
б) фільми, створені підлітками віком 11-14 років.
Вік учасника розраховується станом на дату початку конкурсу – 22 жовтня 2018 р.
У кожній віковій категорії обирається 5 фільмів, які потрапляють до фіналу Конкурсу. Один з 10 фіналістів за рішенням Журі отримує головний приз – грошову винагороду.  До участі у Конкурсі приймаються твори, створені дітьми та/або підлітками, з можливою, але не обов’язковою участю дорослих. Така участь має бути обмежена двома функціями – акторською та/або загальнопродюсерською.
Прийом заявок триває з 22 жовтня 2018 по 21 квiтня 2019 року включно.
Основні етапи проведення Конкурсу:

• 22 жовтня 2018 – відкриття реєстрації учасників, початок прийому відеоробіт;
  • 21 квітня 2019 – останній день реєстрації, завершення прийому відеоробіт;
  • 20 травня 2019 – оголошення 10ти фільмів-фіналістів за рішенням селективної комісії
  • 8 червня 2019 – офіційний показ 10ти фільмів-фіналістів у Фестивальному центрі за участю режисерів та у інших містах-учасниках кінофестивалю.
  • 9 червня 2019 – оголошення переможців конкурсу за рішенням Почесного Журі на церемоніі Закриття фестивалю «Чілдрен Кінофест 2019».