УВАГА! Шановні батьки учнів 1-4 класів!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 17.12.2018 № 628 «Про організацію харчування учнів закладів загальгної середньої освіти денної форми навчання м. Запоріжжя» звертаємо Вашу увагу на зміни в організації харчування учнів в закладах освіти. З цим документом Ви можете ознайомитися за посиланням.

Згідно до п. 7 даного рішення: «Харчування дітей, які не підлягають безоплатному харчуванню у закладах загальгної середньої освіти, може здійснюватися за безготівковим розрахунком (попереднього придбання абонементів або талонів один раз на місяць), а також за готівку».

Пропонуємо Вам ознайомитися з трьома варіантами примірного двотижневого меню для харчування учнів 1-4 класів. Нагадуємо, що гаряче харчування дітей – запорука їх здоров’я та розвитку.