ТИ ПОТРІБЕН ПРОФСПІЛЦІ, ПРОФСПІЛКА ПОТРІБНА ТОБІ

27 березня 2017 року в Запорізькій  спеціалізованій  школі № 40 пройшли  тематичні  профспілкові  збори «ТИ  ПОТРІБЕН  ПРОФСПІЛЦІ, ПРОФСПІЛКА ПОТРІБНА ТОБІ». На зборах приймали участь: голова Хортицької районної організації Профспілки Володькова Т.В., Голова ППО  школи  Наголюк Т.О., директор  школи  Пискунова І.В.  та  педагогічний  колектив.

Збори розпочала Голова  ППО  Наголюк Т.О., яка розповіла про те, що 20017 рік Федерацією профспілок України оголошено роком первинної профспілкової організації. За рішенням президії Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України в березні – квітні 2017 року проводиться обласна профспілкова акція: «ТИ  ПОТРІБЕН  ПРОФСПІЛЦІ, ПРОФСПІЛКА ПОТРІБНА ТОБІ». Голова ППО інформувала про роль галузевої Профспілки у сучасному українському суспільстві, про її здобутки та подальші дії щодо зміцнення її первинних організацій, ефективне відстоювання прав та інтересів спілчан, їх соціально-економічного захисту.

Була продемонстрована  презентація «Підсумки роботи Профспілки працівників  освіти  і  науки протягом 2016 року».  Наголюк Т.О. подякувала  Володьковій Т.В.  за  підтримку  в роботі первинної профспілкової організації школи.

Далі  на запитання вчителів школи відповіла Голова Хортицької  районної   Профспілкової  організації  Володькова  Т.В.