Стартував театральний фестиваль «Березіль»

28 лютого у актовій залі навчально-виховного комплексу №108 відбулося відкриття фестивалю шкільних театральних колективів Хортицького району "Березіль 2018". На сцені учні, актори театральної студії "Світанок" презентували виставу "Даринка, Гриць та нечиста сила" за мотивами одноіменної казки Вадима Бойка.

П'єсу підготували до фестивалю юні актори під керівництвом Анни Буцик, керівниці театрального колективу «Світанок» при Запорізькому загальноосвітньому навчально-виховному комплексі № 108.

Цією виставою районного фестивалю шкільних театральних колективів "Березіль" пошановано память великої Українки, народної артистки України пані Тетяни Мірошниченко й відкрито Урочисту Академію на відзначення 100-річчя Союзу Українок України та 25-річчя Запорізького відділу ВГО СУУ.

Фестиваль "Березіль" триватиме протягом березня, свої таланти продемонструють учні ряда шкіл Хортицького району.

У рамках фестивалю театральний колектив "Кобза" нашої школи 15 березня представить виставу "Павло Полуботок" за мотивами п'єси Осипа Барвінського - "Павло Полуботок наказний гетьман України". Запрошуємо  усіх бажаючих до актової зали школи.