Свято театру

«Театр – це кафедра, з якої можна сказати світу багато добра» (М.В. Гоголь)

Театр – це життя, це мудрість народу, яка застигла в майстерній грі акторів. Можливо хтось скаже, що в епоху Інтернету театром вже нікого не здивуєш. Але він, як і колись, залишився для нас дивом: як для дітей, так і для дорослих. В цьому я зайвий раз переконалася, побувавши на виставі Запорізького ТЮГ «Кошкін дом».

«Для дітей потрібно грати так як для дорослих, тільки ще краще», - головне кредо артистів театру юного глядача.

20 жовтня було організовано (за рахунок батьківського шкільного благодійного фонду «Розвиток») відвідування театру учнями початкової школи. Вже за декілька днів до поїздки серед дітей, вчителів і батьків відчувалося радісне хвилювання. Адже зазвичай всі вистави відбувалися у приміщенні школи, а це справжнє відвідування театру.

Були замовлені автобуси, і ось нарешті, день вистави настав! Музична п’єса за мотивами казки С. Маршака. Динамічний, забавний сюжет казки сподобався як дітям, так і дорослим. В ньому йдеться мова як важливо для родини жити дружно, допомагати, співчувати та підтримувати один одного.

Окремо хочеться сказати про чудову гру акторів ТЮГу. Їх талановита гра, весела та приємна музика , яскраві декорації та світлові ефекти занурили всіх глядачів у фантастичний світ реалістичної казки зі щасливим фіналом.

Всі діти поверталися додому в піднесеному настрої. Для багатьох з них це було перше занурення в чарівний світ театру.

Денисенко Т.П., завуч з початкової школи ЗСШ №40