Оновлюємо шкільну їдальню

Під час канікул учні набираються сил на нове навчальне півріччя, а вчителі й техперсонал працюють над оновленням матеріальної бази школи.

Влітку було відремонтовано шкільну їдальню. Зараз вона виглядає дуже гарно – білі стіни й нові інформаційні стенди зробили її світлою й привабливою для дітей.
А зараз, частково на  кошти із депутатського фонду депутата міськради Адаманова Олега Федоровича, частково на кошти із благодійного фонду «Розвиток», який поповнюється добровільними внесками батьків, для шкільної їдальні придбали нові меблі – обідні столи та лави до них. Вчитель трудового навчання Ткачов Олександр Іванович організував бригаду зі збирання цих меблів. Після канікул оновлена їдальня радо відкриє двері для учнів.