Наша юна спортсменка стала абсолютною чемпіонкою з плавання

Днями в Запоріжжі відбулася першість Запорізької області серед молодших вікових груп з плавання. Змагання проходили в плавальному басейні «Спартак». У першості взяли участь плавці з різних міст області, які показали гідні результати. Зокрема, юна запорізька спортсменка Людмила Горбачова, учениця 4В класу нашої школи, внучка видатної української спортсменки, 8-разової чемпіонки світу і Європи з плавання Світлани Бондаренко здобула 2 золоті медалі в плавальних дисциплінах кроль і брас і стала абсолютною чемпіонкою в своїй віковій категорії.

Відзначимо, Людмила займається у заслуженого тренера України Сергія Селіна, який виховав не одного чемпіона світу, Європи та України.
Вітаємо юну спортсменку з її першими досягненнями, бажаємо успіхів у спорті та навчанні.