Наша школа

Повна назва школи: Запорізька спеціалізована школа I-III ступенів №40 з поглибленим вивченням англійської мови Запорізької міської ради Запорізької області.
Поштова адреса: 69114, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, Хортицький район,
вул. Героїв 93-ої бригади, 18-А.
Телефони: (061)286-91-36, (061)283-75-71.
Директор: Пискунова Ірина Володимирівна.
Сторінка школи в Інформаційній системі управління освітою: https://zp.isuo.org/ru/schools/view/id/1579

Мова навчання  у школі - українська.

Навчально-виховний    процес   у школі забезпечує   стабільний  колектив сумлінних і творчих  педагогів, що нараховує   64  особи. У штаті  працює  22  вчителі-методисти,  16 старших  учителів.

З 2002  року  заклад  працює  в режимі   спеціалізованої  школи  з  поглибленим  вивченням  англійської  мови, введено  вивчення  двох  додаткових   іноземних  мов — німецької  та  французької.

Дванадцятий  рік у  школі працює  Клуб  носіїв мови,  що  сприяє розвитку комунікативних  здібностей,    які  проявляються  на олімпіадах,  у  захисті   творчих   робіт  Малої  академії наук України;  у   Програмі  обліку   майбутніх  лідерів  FLEX   і  стажуванні  школярів   у  США;   в інтелектуальних  змаганнях  і  рольових іграх,  зокрема  Святкування Дня Європи,  Модель  Засідання  ОБСЕ  та  НАТО.

З 2014 року наша школа є учасником унікального інноваційного проекту, започаткованого експертами департаментів Кембриджського університету (Cambridge University Press & Cambridge English Language Assessment).

Місія закладу формулюється так: «Навчити жити». За цим висловлюванням стоїть дуже багато. Перетворювати його на реальність допомагає концептуальна позиція педагогів та учнів: «Не зупинятися на досягнутому, орієнтуватися на перспективу».

Школа має ліцензію на освітню діяльність (№ 080669 серія ЗОД, зареєстровано виконавчим комітетом Ленінської районної ради м. Запоріжжя 18.05.1995 р. № 459). Мережа класів щорічно погоджується з територіальним відділом освіти Хортицького району, фінансовим управлінням району та затверджується рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради.

У структурі школи три ступені навчання:

• I ступінь - початкова школа 1-4 класи;
  • II ступінь - основна школа 5-9 класи;
  • III ступінь - старша школа 10 - 11 класи.

Як вже згадувалося, навчальний заклад має статус школи з поглибленим вивченням англійської мови. З метою формування особистості, яка володіє комунікативною та елементарною лінгвістичною компетентністю, робочим навчальним планом школи передбачено вивчення

• англійської мови з 1 класу;
  • з 5 класу – другої іноземної мови (французької чи німецької);
  • літератури Англії (10 клас);
  • країнознавство (8-9 класи);
  • технічного перекладу (10 клас).
  • спецкурсу «Ділова англійська мова» (10клас);
  • література США (11 клас)

З метою розвитку свідомого бачення своєї гідності та недоліків, розуміння цінностей, знання та прийняття норм і правил спілкування, доброти у відносинах між людьми, любові до Батьківщини вивчались у школі вивчається українське народознавство (3-4 клас).

Позитивним здобуткам  в шкільному житті сприяє продуктивна діяльність всього педагогічного колективу, на рівень якої  в значній мірі впливає позитивний соціально – психологічний мікроклімат. Це питання вирішується через спільну цілеспрямовану роботу керівників школи й усього колективу.

Директор школи та його заступники досконало знають можливості і потреби педагогів, здійснюють  свою діяльність з найменшою опорою на адміністративні важелі та з найбільшою – на підтримку членів колективу. Давно відмовились від щорічного тотального контролю за роботою всіх педагогів, виділивши групи вчителів, які працюють на довірі, які потребують посиленої уваги, які потребують епізодичної корекції їх діяльності.

Інноваційні педагогічні технології, освітньо–кваліфікаційне зростання вчителів, неперервний процес  виховання  творчої,  обдарованої особистості,  створює в школі креативне середовище, що сприяє успіху учнів.

Графік особистого прийому громадян адміністрацією ЗСШ №40

Свідоцтво про атестацію школи