Ми – першокласники, ми – однокласники

17 листопада для учнів 1-х класів був урочистий і хвилюючий день. В нашій школі відбулося свято «Посвята у першокласники». У велику дружню родину ми прийняли 92 маленькі дитини, яких ще зовсім недавно називали дошкільнятами, а тепер про них кажуть: «Це – учні».
Дійство відбувалося в урочисто прикрашеній актовій залі, де на першокласників вже чекали їх батьки. Свято для найменших школярів підготували та провели старшокласники: Супрунюк Поліна, учениця 9-А класу, Якименко Владислав, учень 9-Б класу, професійно зіграла роль Ліні – Риженко Аліна, учениця 10-Б класу, музичний та відео-супровід – Голубов Дмитро та Жлуденко Кіріл, учні 9- А класу.

На святі панувала атмосфера урочистості та задоволення від дійства, коли першокласники проходили випробування та показували свою акторську майстерність, вміння співати, декламувати вірші.

Бажаємо всім першокласникам влитися в шкільний колектив і бути гідними звання школяра. Гарних оцінок і щасливої дороги до світу знань!

Педагог-організатор, Криштопа Н.М.