Ми побували на концерті Запорізької обласної філармонії

24.10.2017 учні ЗСШ № 40 з задоволенням побували на  концерті  Комунального закладу «Запорізька обласна філармонія»  Запорізької обласної ради.

На виконання Програми розвитку та функціонування української мови в місті Запоріжжя на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Запорізької міської ради від 30.11.2016 № 98, на підставі наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 29.10.2017 № 504р «Про організацію відвідування учнями навчальних закладів м. Запоріжжя концертів Комунального закладу «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради», наказу територіального відділу освіти Хортицького району від 12.10.2017 № 381р «Про відвідування учнями навчальних закладів Хортицького району концертів Комунального закладу «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради», з метою популяризації української мови, української пісні, історії України, патріотичного та естетичного виховання було організовано безкоштовне відвідування учнями пільгових категорій ЗСШ № 40 концерту Комунального закладу «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради в рамках мистецького проекту «Філармонія дітям» .  Концертна програма «Класика. Джаз. Рок» познайомила учнів з видатними музичними творами Шуберта, Баха, Бетховена. Концерт супроводжувався цікавою розповіддю про історію симфонічної музики.