Медична служба

Медична служба школи керується чинним законодавством України про охорону здоров'я та нормативно-правовими актами, що визначають діяльність органов управління та закладів охорони здоров'я.
Основним обов'язком медичної служби є надання лікувально-профілактичної допомоги учням школи, як то: диспансерні огляди дітей, долікарняний етап проф.оглядів, спостереження за станом здоров'я хворих, які знаходяться на обліку в диспансерах; контроль за організацією харчування та дотримання санітарно-гігієничних умов навчання і виховання дітей.
Прищепа Галина Олексіївна - постійна медсестра, яка багато років сумлінно працює в нашій школі, надаючи медичну допомогу школярам. Лікаря тимчасово призначає заступник головного лікаря ЗМДБЛ №5, він постійного в школі не чергує, а приходить на щеплення (за графіком) та у випадку карантину.
Медсестра Галина Олексіївна здійснює контроль за своєчасним проходженням персоналом школи обов'язкових медичних оглядів, сприяє запобіганню рецидивів, ускладнень та розповсюдженню інфекційних захворювань та їх ускладнень, проводить бесіди щодо профілактики захворювань.
Згідно з Наказом МОЗ України від 09.10.15 розпочалася імунізація школярів з профілактики поліомієліту, на черзі: дифтерії, кору, паротиту і туберкульозної інфекції (проба манту).
Графік роботи медичного пункту школи: з 8:00 до 15:40.