Конкурс «FreshVIEW»

Кожного року факультет іноземної мови Запорізького національного університету проводить міський конкурс «FreshVIEW»: відгук іноземною мовою про прочитаний художній твір» для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Конкурс проводиться з метою розвитку в учнів мовних, інтелектуальних і пізнавальних здібностей; розвитку в учнів уміння застосовувати знання і навички, сформовані на уроках іноземної мови, у новій ситуації шляхом виконання творчої та пошукової діяльності; виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до надбань літератури.

В цьому році в конкурсі взяла участь учениця 10-Б класу Хайленко Олена.

В І турі вона писала відгук на оповідання У.С. Моема «Стрекоза и Муравей» (The Ant and the Grasshoper). За це вона отримала максимальну кількість балів і була запрошена на ІІ тур.

ІІ тур відбувався 4 березня 2017 р. На цей раз Олена, під керівництвом свого вчителя англійської мови Тисленко Олени Геннадіївни, підготувала та успішно представила презентацію за оповіданням О. Генрі «Дари волхвів» (The Gifts of the Magi).

В своєму виступі вона продемонструвала відмінне володіння англійською мовою, а також вміння аналізувати художній твір та висловлювати свою точку зору. Результати будуть оголошені 24 березня.

Бажаємо успіху Олені!!!

Тисленко О.Г., вчитель англійської мови