Конкурс «Удосконалення фізичного демонстраційного експерименту»

23 лютого 2018 року, в рамках районного інтелектуального марафону з фізики,  на базі ЗОШ № 49 пройшов конкурс творчих робіт з удосконалення фізичного демонстраційного експерименту. Мета та завдання конкурсу: розвиток наукових здібностей школярів, популяризація фізичних знань серед учнів 7-11 класів, підвищення зацікавленості до навчального процесу за рахунок захопливості й цікавості проведення експериментів, дослідів.

Від нашої школи у конкурсі  взяли  участь учні:

Постоленко Максим, 10 А клас –  із приладом «гармата Гауса»;

Лєснов Микита та Веремеєнко Дмитро, учні 8Б класу – із приладом «детектор прихованої проводки».

Учні вміло презентували свої оригінальні  роботи та відповідали на запитання журі. Фізичні прилади, зроблені руками учнів, будуть представлені на Міському конкурсі творчих робіт з удосконалення фізичного демонстраційного експерименту на базі Запорізького національного університету 14.03.2018 р.

Щира подяка моїм учням за участь у конкурсі демонстраційного фізичного експерименту та їх батькам, які допомагали  своїм дітям.

Фоміна С.В., вчитель фізики.