Конкурс «Зелена хвиля»

Згідно наказу Територіального відділу освіти від 26.10.2016 №435 р «Про участь учнів навчальних закладів Хортицького району у Міському проекті «Екологічний вектор» у період з 01.11 до 21.11.2016 року проведена конкурсна програма І (відбіркового) районного етапу конкурсу «Зелена хвиля» для вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів 1-7 класів.

Тематика  і зміст конкурсних завдань була зорієнтована на розкриття питань з підвищення свідомості людини щодо гармонійного існування  з природою, на вивчення різноманітності світу природи, рослинного і тваринного світу, природні фактори життєдіяльності, на людину, як частину екосистеми та передбачала економічні ініціативи школярів щодо вирішення проблем довкілля.

Учні 1-4х класів школи взяли участь у конкурсі в номінації «Екологічна казка». Надані роботи відзначаються змістовністю, оригінальністю виконання, відображають творчі таланти виконавців відповідно до віку.

Конкурсна робота учениці 2-Б класу Поліни Короленко:

Конкурсна робота учня 2-Б класу Міщенка Кіріла: